Евакуатор вантажний

Евакуатор вантажний

Евакуатор в Одесі: оперативно та якісно

Вантажний транспорт не застрахований від несподіваних ситуацій на автомагістралі: аварій, поломок і т.д. Займатися евакуацією машин, вага яких сягає кількох десятків тонн, мають професіонали. Вони, використовуючи вантажний евакуатор зі спеціальним обладнанням, роблять усі необхідні роботи без шкоди здоров'ю оточуючих.


Вантажний евакуатор
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Евакуація вантажних авто в Одесі

Наша компанія займається евакуацією різного транспорту, у тому числі вантажного авто в Одесі. Ми пропонуємо клієнтам цілодобові послуги. У нас в автопарку є техніка зі збільшеною платформою та вантажопідйомністю, призначена для евакуації великовагового транспорту. Такі машини переміщують вантажівки вагою до 3.5 тонни з одного місця в інше. Вони оснащені спеціальними кріпленнями, що забезпечують акуратне перевезення, що дозволяє уникнути поломок елементів кузова (навісного обладнання тракторів, екскаваторів тощо).

У нас працюють досвідчені водії, які знайомі зі специфікою робіт. Вони стикалися з різними ситуаціями на дорозі, зокрема, з вантажівками з товаром або з вантажем, що застрягли в кюветі або в глибокому кучугурі. Тягач, керований професіоналом, багаторазово витягував на дорожнє полотно габаритний транспорт із вантажем.


Переваги співпраці з нами:

  • оперативний виїзд евакуатора до будь-якого району Одеси;
  • надання допомоги у вилученні вантажу з пошкодженого транспортного засобу;
  • евакуація перевернутих та сильно пошкоджених вантажівок;
  • цілодобова робота;
  • доступна вартість.


Потрапили у ДТП? Чи не заводиться двигун? Поламалася вантажівка, заблокувалися двері чи з'явилася інша несправність, яка перешкоджає продовженню руху? Зателефонуйте нам! Евакуатор прибуде на місце упродовж 10-15 хвилин.

Вартість послуг

Вартість послуг вантажного евакуатора залежить від типу транспортного засобу, дальності місцезнаходження та інших нюансів. Для уточнення вартості зв'яжіться з нашим диспетчером, повідомте йому про причину поломки та інші необхідні відомості. Після уточнення всіх деталей працівник озвучить вартість робіт.

Наша компанія постійно розвиває та покращує сервіс. Висока якість послуг досягається завдяки оснащенню автопарку сучасною технікою, наявності в штаті висококваліфікованих працівників, які бажають щодня допомагати людям, які потрапили у скрутне становище.

Popular Products

Кран маніпулятор 3т

Кран маніпулятор 3т

Кран-маніпулятор (КМУ) – це один із видів обладнання, призначеного для вантажно-розвантажувальних ро..

40.00грн.

Евакуатор Одеса

Евакуатор Одеса

Евакуатор – транспортний засіб, який використовується для проведення спеціального розвантаження, нав..

40.00грн.

Вантажний евакуатор
Мотоевакуація

Мотоевакуація

..

40.00грн.