Цілодобовий евакуатор

Цілодобовий евакуатор

Автовласники з досвідом знають, що будь-який транспортний засіб може зламатися або потрапити в аварію. В Одесі при цих випадках краще викликати фахівців нашої компанії евакуації автотранспорту. Наші співробітники доставлять машину клієнта без проблем та за прийнятними цінами. Для того, щоб скористатися послугами сервісу, евакуатор Одеса потрібно лише зв'язатися з нами по телефону, вказати причину поломки та координати знаходження авто. Не сумнівайтеся, з нами ваш транспортний засіб у надійних руках! У яких випадках без виклику евакуатора не обійтися.


Евакуатор Одеса

Евакуатор Одеса

Евакуатор – транспортний засіб, який використовується для проведення спеціального розвантаження, навантаження та транспортування автомобілів. Замовити евакуатор в Одесі найкраще в нашій компанії, адже ми надаємо якісні послуги.

40.00грн.

Кран маніпулятор 3т

Кран маніпулятор 3т

Кран-маніпулятор (КМУ) – це один із видів обладнання, призначеного для вантажно-розвантажувальних робіт. Техніка, що встановлюється на платформу вантажного авто за водійською кабіною, досить компактна і здатна вирішити безліч питань, одним з яких є евакуація транспортних засобів.

40.00грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Евакуатор Одеса

У дорозі виникають будь-які несподівані обставини, тому часом нічого не залишається як терміново замовити евакуатор. Наш сервіс просто необхідний, якщо:

 • Ваше авто розбилося в результаті ДТП;
 • Занесло на автомагістралі або ви застрягли на бездоріжжі;
 • Вийшов з ладу один з вузлів машини, і рухатися далі неможливо;
 • Випадково заблокувалися дверні замки;
 • Вам потрібно транспортувати несправне авто;
 • Або навпаки перевезти нову машину;
 • Також в інших ситуаціях, коли без послуг евакуатора не обійтися.

Алгоритм виклику евакуатора в Одесі

Наш сервіс спеціалізується на наданні якісних послуг з евакуації та повністю укомплектований спеціальною технікою. Ми готові прийти на допомогу клієнту в будь-який час доби та нараховуємо вартість перевезення виходячи з причини несправності, виду навантаження та маси авто, що вимагає негайного транспортування.

Для того, щоб послуга була надана задовільно та в строк, підібрано переважний вид навантаження та перевезення, замовнику потрібно дати оператору вичерпні відомості, вказати всю необхідну інформацію.

Перелік важливих даних, необхідних для замовлення евакуатора:

 1. Характеристики авто;
 2. Ступінь несправності агрегатів транспортного засобу та їх причини;
 3. Адреса перебування транспортного засобу та опис варіанта під'їзду до нього.

Способи евакуації автомобілів

Викликати евакуатор недорого в Одесі найкраще у нас, оскільки ми можемо запропонувати клієнтам різноманітні види евакуації. Вкажемо основні:

 1. Буксирування авто;
 2. Часткове або повне вантаження машини на платформу евакуатора;
 3. Вантажать авто за допомогою допоміжних механізмів;
 4. Одночасне транспортування двох машин.


Буксирування проводиться на гнучкому або жорсткому зчепленні в залежності від ступеня пошкодження автомобіля. Класичним методом евакуації авто є його повне навантаження на платформу евакуатора. Фіксування за допомогою спеціальних пристроїв авто надійно кріпиться на платформі. спосіб переважний, коли у машини пошкоджені або відсутні колеса. В цих обставинах завантаження агрегату проводиться маніпулятором. Наш сервіс цілодобовий евакуатор готовий запропонувати інші варіанти перевезення виходячи з обстановки.

Popular Products

Кран маніпулятор 3т

Кран маніпулятор 3т

Кран-маніпулятор (КМУ) – це один із видів обладнання, призначеного для вантажно-розвантажувальних ро..

40.00грн.

Евакуатор Одеса

Евакуатор Одеса

Евакуатор – транспортний засіб, який використовується для проведення спеціального розвантаження, нав..

40.00грн.

Вантажний евакуатор
Мотоевакуація

Мотоевакуація

..

40.00грн.